Certifikáty

Osvědčení Intumex​
Osvědčení k montáži a periodické kontrole systémů Intumex na území ČR.

Certifikát Rigips ​
Zvýšení odborné kvalifikace a úrovně odborných znalostí u zodpovědných pracovníků naší firmy v oblasti suché výstavby Rigips, včetně protipožárních konstrukcí. Certifikát je propůjčen montážní firmě po splnění podmínek na dobu 3 let.

Osvědčení Weber Terranova ​
Toto osvědčení zaručuje odbornou způsobilost kvalitně a spolehlivě provádět práce a stavby spojené s aplikací materiálů firmy Weber Terranova: Fasádní materiály, Vnější kontaktní zateplovací systémy, Sanační systémy, Systémy pro obklady a dlažby a Podlahové systémy.

Certifikát Knauf Akademie ​
Certifikát Knauf Akademie Certifikát na montáž protipožárních konstrukcí sádrokartonového systému.

Certifikát TAYLLOR & COX s.r.o. ​
Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. OHSAS 18001:2007 pro následující rozsah služeb a činností: provádění technického dozoru staveb; projektování, výstavba a rekonstrukce bytových, občanských a průmyslových staveb.
Osvědčení Armstrong ​
Armstrong World Industries Limited, Building Products Division udělila proškolení montážní firmy na stropní podhledové systémy Armstrong.

Licence Stomix ​
Tato licence zaručuje kvalitní a správné provedení vnějších kontaktních zateplovacích systémů Stomix.ng.

Certifikát TAYLLOR & COX s.r.o. ​
Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. ISO 9001:2008 Pro následující rozsah služeb a činností: provádění technického dozoru staveb; projektování, výstavba a rekonstrukce bytových, občanských a průmyslových staveb.

Protokol Baumit Akademie ​
Protokol o zaškolení pro provádění zateplovacích systémů Baumit s tenkovrstvými omítkami.
 
DKK Stav - O nás

Výhody

Řadíme se mezi menší stavební firmy, a tak společně s kvalitní prací a nižší režií jsou naši zákazníci vždy spokojeni. Pokud projevíte zájem o naše služby, velmi rádi vám zpracujeme cenový rozpočet na vaši stavbu.